Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Národná sieť Slovenských Miestnych Akčných SkupínHľadať
 
 

Konferencia 2019

"Súčasné problémy CLLD na Slovensku v intenciách budúcej politiky"

Termín: 14.11. – 15.11. 2019
Miesto konania: Kursalon Trenčianske Teplice

Už dnes je najvyšší čas na diskusiu, ako budú fungovať naše miestne akčné skupiny v budúcom programovacom období. Pretože dnes zápasíme s mnohými problémami na poli implementácie, musíme byť aktívni a iniciatívni pri formovaní politík, ktoré sa nás budú čoskoro dotýkať. Preto je dôležité počuť názory všetkých aktérov, aby sme sa týmto problémom v budúcnosti vyhli.

Národná sieť miestnych akčných skupín Slovenskej republiky chce byť aktívnym partnerom, a preto v dňoch 14. 11. – 15. 11. 2019 organizuje konferenciu Súčasné problémy CLLD na Slovensku v intenciách budúcej politiky.

Súčasťou konferencie budú okrem vystúpení zástupcov slovenskej a českej národnej siete aj panelová diskusia zástupcov riadiacich orgánov programov LEADER a IROP, zástupcov ministerstva a PPA či praktické workshopy na tému implementácie, verejných obstarávaní a podobne.

Okrem pracovnej časti bude v programe zahrnutá i neformálna časť, spojená so sieťovaním, exkurziou v Trenčianskych Tepliciach spojenou s prezentáciou projektov realizovaných z PRV.

Kompletný program zverejníme už čoskoro.

 

Cena pre členov NS MAS SR je 35 eur bez ubytovania a 70 eur s ubytovaním.
Cena pre nečlenov NS MAS SR je 50 eur bez ubytovania a 85 eur s ubytovaním.

V cene účastníckeho poplatku je zahrnuté občerstvenie, strava, prenájom priestorov a techniky.

Upozorňujeme MAS, ktoré sú členmi Národnej siete MAS SR, a ktoré nemajú vysporiadané dlžoby na členskom voči NS MAS SR, že ak tieto neuhradia, budú musieť pri prezentácii na konferencii doplatiť rozdiel medzi poplatkom pre členov a nečlenov.

 

Prihlasovanie na konferenciu tu: https://forms.gle/3K38cSesfvvcgaDR8


 

O mieste konania konferencie

Konferencia sa uskutoční v prostredí Kursalonu Trenčianske Teplice, ktorý je umiestnený priamo v teplickom kúpeľnom parku, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou.

Budova Kursalonu bola otvorená v roku 1892. Odvtedy bola viackrát prestavaná, aj dnes prechádza objekt obnovou, ktorá mu dodá ďalší punc exkluzivity a noblesy. Vďaka tomu je Kursalon Trenčianske Teplice vhodným miestom nielen na dobrý obed alebo dezert, ale i na firemné a rodinné eventy, ako sú konferencie, svadby, promócie alebo oslavy. Gastronomický zážitok zaručujú čerstvé a sezónne suroviny, ktoré reštaurácia používa, ako i profesionálny a prívetivý personál. Pri dobrom obede na terase sa môžete započúvať do príjemnej hudby z blízkeho hudobného pavilónu. Svoj domov našiel v Kursalone i najstarší komorný festival v strednej Európe Hudobné leto, ktorý sa koná pravidelne už od roku 1937.

Ubytovanie pre účastníkov konferencie bude zabezpečené v blízkosti konferenčných priestorov - v Hoteli Villa Anna a v Penzióne Baske.

 


 

dnes je: 22.10.2019

meniny má: Sergej

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka