Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Národná sieť Slovenských Miestnych Akčných SkupínHľadať
 
 

Pozvánka na LEADER FestVytlačiť
 

NÁRODNÁ SIEŤ MAS SR Vás pozýva na  LEADERFest, ktorý sa bude konať 22 – 24. 5. 2019 v Žatci, Ústecký kraj.

Tento 2-dňový festival má už niekoľkoročnú tradíciu v ČR a vždy ho organizuje iná MAS. Cieľom LEADERFestu je prezentovať úspechy MAS a prístupu Leader nielen pre iné MAS, ale aj pre širokú verejnosť. Okrem iného poskytuje jedinečnú príležitosť aj pre sieťovanie, získavanie partnerov do spoločných projektov. Preto Vám ponúkame možnosť zúčastniť sa tejto akcie.

Tento rok sa bude LEADERFest konať v Žatci. Program tohto ročného podujatia je možné nájsť na stránke www.leaderfest.eu. Téma sa bude týkať metódy LEADER – včera, dnes a zajtra. Program sa zameriava na aktuálne témy – diskusie o SMART Village (Inteligentné obce), o koncepte MAS ako inovačných brokerov, ďalej v rámci programu budú prebiehať 2 paralelné bloky o 5 príkladoch inšpiratívnych LEADER akciách v MAS v oblasti podnikania, sociálnej, vzdelávacej a energeticko-environmentálnej. Registračný poplatok je 1300,- Kč.

NS MAS SR môže organizačne zastrešiť zabezpečenie spoločnej dopravy z jedného miesta a registráciu ubytovania. Bližšie informácie je možné získať v kancelárii NS MAS SR na info@sietmas.sk

 
 

dnes je: 22.5.2019

meniny má: Júlia, Juliana

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka